ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

1. Відповідальна установа

Дані збираються, обробляються і використовуються у суворій відповідності до вимог чинного законодавства України. Установа, відповідальна за збір, обробку й використання персональних даних:

Go&Do Recruiting Agency
79007 Lviv,
Ukraine
Tel: +38 (068) 886 28 03, +38 (063) 072 10 56
Email: godo.recruiting@gmail.com

Метою заяви про конфіденційність даних є надання інформації про збирання, обробку й використання (далі — «використання») персональних даних. Тут ви можете дізнатись, як протидіяти використанню ваших особистих даних згідно з відповідними положеннями про конфіденційність даних.

2. Збір і використання персональних даних

Особисті дані — це інформація, яка ідентифікує вас; наприклад, ваше ім'я, електронна або поштова адреса. Go&Do Recruiting Agency не збирає ваші особисті дані, крім випадків, коли ви явно надаєте такі дані (наприклад, коли ви реєструєтесь у нас на сайті для подальшої співпраці) і згоду на їх використання.
Ми зберігаємо, використовуємо чи передаємо ваші персональні дані лише за вашої згоди та лише в мірі, необхідній у кожному окремому випадку (стосовно вмісту й часу) — наприклад, для того, щоб відповісти на ваші запитання чи зауваження, виконати ваші запити або інформувати вас про результати нашої роботи.

Компанія Go&Do Recruiting Agency гарантує, що не буде продавати або здавати в оренду ваші особисті дані третім сторонам. Однак ми можемо розкривати інформацію про вас, якщо ми зобов'язані це зробити за законом або у відповідь на державні запити, що мають законну силу.

2.1. Створення заявки на співпрацю з Go&Do Recruiting Agency

    «Я погоджуюся правилами конфіденційності сайту. Я прочитав заяву про конфіденційність даних.»

    Якщо ви погоджуєтеся із нашими правилами конфіденційності ставлячи галочку біля вищезазначеного речення, ми використаємо ваші дані лише для подальшого безпосереднього контакту із вами.
    Як зареєстрований клієнт Go&Do ви маєте можливість швидше та зручніше контактувати із нами та домовлятись про співпрацю.
3. Період зберігання ваших даних

Дані, надані вами, зберігатимуться в нас лише в тих випадках, коли це необхідно для здійснення відповідної мети, для якої ви передали нам дані, або для дотримання законодавчих норм.

Збережені дані будуть видалені Компанією Go&Do після збігання періоду зберігання, встановленого законодавством або угодою, або у випадку, якщо сама Компанія більше не потребує збереження тих або інших даних. Ви маєте право у будь-який час вимагати видалення інформації про Вас з бази даних Компанії Go&Do. Ви також маєте право у будь-який час відізвати Вашу згоду на використання або обробку Ваших персональних даних. У таких випадках, а також, якщо у Вас виникають якісь інші побажання, пов'язані з Вашими персональними даними, просимо Вас надіслати лист електронною поштою : godo.recruiting@gmail.com. Просимо Вас також зв'язатися з нами у разі, якщо Вам хотілося б дізнатися, чи збираємо ми дані про Вас і якщо так, то які саме дані. Ми намагатимемося якнайшвидше надати відповідь на ваш запит.

4. Збереження та обмежене передавання даних

Компанія Go&Do зобов'язується дбайливо зберігати Ваші персональні дані і вживати усіх запобіжних заходів для їхнього захисту від втрати, неправильного використання або внесення змін.

Ми не передаємо особисті дані третім особам без вашого дозволу, не продаємо, не орендуємо дані. Проте ми залишаємо за собою право розкривати інформацію про вас, якщо ми юридично зобов'язуємося це зробити або якщо органи, які діють законно, у тому числі установи кримінального переслідування, вимагають від нас передати цю інформацію.

5. Забезпечення конфіденційності інформації

Ми вжили технічних та організаційних заходів для захисту ваших даних від втрати, несанкціонованого внесення змін або доступу третьої сторони. Процедури забезпечення захисту, які ми використовуємо, регулярно поліпшуються та відповідають технологічному прогресу.


6. Оновлення та вдосконалення

Ми можемо удосконалити або оновити частини заяви про конфіденційність даних, не повідомляючи вас заздалегідь. Будь ласка, завжди перевіряйте заяву про конфіденційність даних до того, як зайти на наш веб-сайт, для поінформованості про останній статус у разі змін або оновлень. Статус заяви про конфіденційність даних: вересень 2018.